Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 17:44

Головна » 2019 » Травень » 28 » Подорож за маршрутом Знам’янка – Умань – Вінниця –Знам’янка
Подорож за маршрутом Знам’янка – Умань – Вінниця –Знам’янка

З 25 по 26  травня 2019  року  наш  дружній  8-А  клас  разом з класним  керівником  Лядською М.В. та  першою  вчителькою  Шастін Н.Г.  подорожували  за  маршрутом  Знам’янка – Умань – Вінниця –Знам’янка.

Перша наша зупинка була в  Уманському  національному  дендрологічному  парку «Софіївці», який  є пам'ятником краєвидного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Зустрів  нас парк головним входом по вулиці Садовій. За ним йде центральна алея. Башти головного входу, споруджені у 1850 — 1852 роках, збереглися до нашого часу разом з в'їздними воротами та хвірткою.  В основу композиційного рішення центральної частини парку покладені сюжети з міфології Стародавньої Греції та Риму, а деякі місця нагадують оселю грецьких богів, героїв, письменників та філософів.

Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів (місцевих і екзотичних), серед них: таксодіум (кипарис болотний), сосна Веймутова, тюльпанове дерево, платан, гінкґо, смерека  та багато інших.

Парк  вражає  своєю  красою, великою  кількістю  водоспадів, скель, гротів . Приємно й те, що парк розвивається  і  оновлюється. Він  приваблює, кличе до себе,  заспокоює і ходить його  стежками  можна цілими днями, але наша подорож  продовжується і час вирушати далі.

Наступна наша зупинка  Вінниця. Нас радісно зустріли в готелі «Південний Буг». Номери на двох з усіма зручностями, з телевізором, холодильником. Ми вражені…

А ще більш приємні миттєвості подорожі нас чекали далі – це фонтани про які відомо в усьому світі, це музей – садиба де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов, а також  чудове, гостинне місто з його музеями, великою кількістю навчальних закладів.

Нам  дуже сподобалась екскурсія і ми  вдячні батькам, які фінансували цю екскурсію і нашому класному керівнику Маргариті Василівні,яка організувала такий чудовий відпочинок.

Переглядів: 320 | Додав: elen | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »