Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 03:11

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Рік Японії в Україні
Рік Японії в Україні

2017 рік – оголошено роком Японії в Україні. Тому 11 квітня з учнями 5-А класу Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 вчитель зарубіжної літератури Сторчева Алла Олександрівна провела урок – гру, урок  - діалог: «Думати по-японськи: що це означає? Художній світ Хоку(Хайку) Мацуо Басьо».

Епіграфом уроку стало японське прислівя «День без праці – день без їжі», яке спонукало школярів завзято працювати на уроці. Учні з великим натхненням «мандрували» Країною вранішнього сонця.

Екскурсоводи  Мернов Д., Росомаха М., Марковський Є. ознайомили клас з історією, звичаями та традиціями Японії.

Учитель Бевз Алла Петрівна розповіла про географічне положення країни.

Бібліотекар Андреєва Тетяна Григорівна ознайомила з книгами, які розповідають  багато цікавого про Японію.

На уроці діти читали вірші, аналізували їх, були співавторами Мацуо Басьо, який писав їх ще у ХVІІ столітті. Його вірші спонукали учнів глибоко замислюватися над змістом, відчувати душевний біль ліричного героя, філософський зміст твору. Учні були у захваті від зображення краси японської природи.

Під час конкурсу капітанів Бронштейн  Д. та Мернов Д. розв’язували кросворди.

Учитель зарубіжної літератури Сторчева Алла Олександрівна провела з учнями вікторину «Що ви знаєте про Японію?».

Учні дійшли висновку, що думати можна: правильно, неправильно і по-японськи. І цьому сприяє японське мистецтво і література.

Журі надало перевагу у 2 бали команді «Сакура». Поздоровимо їх з перемогою!

P.S. Хайку «Старий ставок»

Старий ставок!

Жабка стрибне –

Сплеск пролунає.

Подумайте над зображенням картини світу у цьому Хайку. Бажаємо успіху!

Переглядів: 431 | Додав: elen | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »