Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 21:51

Головна » 2017 » Червень » 19 » Завершення зміни табору «Веселка»
Завершення зміни табору «Веселка»

Ось  і закінчилась табірна зміна. Сподіваємося, що вихованці  весело провели час і ще довго будуть згадувати наш улюблений табір «Веселка», екскурсії і пісні, ігри та змагання. Отже, нехай ніколи в нас не згаснуть любов, посмішка та азарт. Цього року у таборі відпочило 108 учнів.

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей в пришкільному таборі і настав час прощатись. 16 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку. Три тижні учні школи змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями, розвагами та екскурсіями. Закінчилася  літньо-оздоровча зміна в таборі. Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне, для когось це були нові враження від спілкування з однолітками, від екскурсій, для когось враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили, хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось нових.

Завершальним акордом відпочинку дітей стала святкова лінійка та концерт з нагоди закриття табірної зміни, яка супроводжувалася церемонією нагородження та відзначення грамотами найактивніших, найкреативніших, найенергійніших, найвеселіших загонів табору.

Святковий концерт запам’ятається всім. Ми побачили на сцені сучасні і народні танці, вокальні номери, розваги для глядачів. Діти весело та змістовно провели час. Табір завершив свою роботу, але приємні спогади залишились на все літо.

А далі — веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!

Переглядів: 371 | Додав: elen | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »