Голий Віктор Анатолійович
Голий Віктор Анатолійович, 1981 р. н., працював на посаді методиста з питань туризму міського краєзнавчого музею м.Знам’янка з 8 лютого 2010 р. до 31 травня 2013 р. Мав дві вищі освіти. У 2003 р. закінчив КДПУ ім. В.Винниченка за кваліфікацією «вчитель історії та географії», а також у 2007 ДРІДУ НАДУ при Президентові України за кваліфікацією «магістр державного управління».
Почав працювати на нововведеній посаді за фактично новим напрямком роботи – туристична діяльність. Ним були визначені та реалізовані основні пріоритетні напрямки розвитку туристичної галузі міста, а саме:
•створено більше десяти туристичних маршрутів, більшість з яких є досить популярними.
•Створено ряд рекламно-інформаційних буклетів, презентацій та туристичний логотип міста.
•Проведено паспортизацію туристичних об’єктів міста
•Налагоджена співпраця з туристичними фірмами міст Кіровограду та Олександрії щодо надання туристичних та культурницьких послуг гостям міста Знам’янка
•Налагоджена співпраця з керівництвом обласної бальнеологічної лікарні у сфері оздоровчого, рекреаційного туризму.
•Створено і зареєстровано в 2011 році зелену садибу етнографічного спрямування «Вишивана хата».
• Ініціатор створення у 2010 році на базі музею міської громадської організації «Туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся», метою якої є організація дозвілля мешканців міста, пропаганда здорового способу життя та координація діяльності усіх видів туризму в місті. Регулярно особисто був організатором та учасником різних туристичних змагань і заходів.
•За сумлінну працю В.Голого нагороджено грамотою відділу культури і туризму виконавчого комітету Знамянської міської ради(2011р.)
•За творчі доробки В.Голого нагороджено дипломом переможця за участь у «І-му Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі» на теренах Заповідника-музею І.Тобілевича «Хутір Надія» (2012р)
Виходячи за межі своїх посадових обов’язків у сфері туризму займався також на високому професійному рівні краєзнавчо-пошуковою роботою. Теми його досліджень: «Археологія рідного краю», «Козацький період в історії краю», «Заселення краю», «Національно-визвольна боротьба поч. ХХ ст.» та інші. За цими темами Віктором Анатолійовичем було розроблено і проведено в навчальних закладах міста ряд відкритих музейних уроків та презентацій.