Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.08.2019, 19:10

Школа №4

м. Знам’янка


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 214
Форма входу

Найкращі спортсмени

2007 рік
І місце -  Бойко Максим, першість України з  джиу–джитсу
І місце - Ільїна Ірина, штовхання ядра (першість України для спортсменів з вадами фізичного розвитку)
 
2008 рік
І місце -  Георгієв Євген, першість України з  джиу–джитсу
ІІ місце - Сахнюк Олександр, першість України з джиу–джитсу
ІV місце - Георгієв Євген, чемпіонат Європи з джиу-джитсу 
 
 
Баранов Роман продовжив своє навчання у школі олімпійського резерву в    м. Харкові.
Петровський Іван – факультет фізичного виховання державного університету в м. Львові.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012 рік

 

Першість міста з настільного тенісу   ІІ місце:

 

  • Шматкоський Богдан;
  • Шматковсьий Андрій;
  • Охрименко Надія.

 

 

 

Міські змагання « Старти надій» ІІІ загальнокамандне місце:

 

  • Ткаченко Света

 

 

 

2013-2014 н.р.

 

Першість міста з тенісу настільного ІІ загальнокомандне місце:

 

  • Норов Евген;
  • Колесніченко Максим;
  • Гребенюк Євгенія.

 

 

 

2014-2015н.р.

 

Першість міста з тенісу настільного:

 

  • Норов Євген;
  • Колесніченко Максим;
  • Каліон Анастасія.

 

Міські змагання  ІІ туру фізкультурно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави»- ІІІ командне місце.

 

  • Кожухар Поліна;
  • Косолапкін Денис;
  • Мудренюк Юлія;
  • Глуховський Андрій;
  • Мироненко Максим;
  • Ткаченко Світлана;
  • Сопов Михайло;
  • Спічак Ольга;
  • Сізов Іван;
  • Боршош Андрій;
  • Гребенюк Євгенія;
  • Колесніченко Максим;
  • Каліон Анастасія

 

Міські змагання з футзалу

 

 ІV місце – старшка вікова група

 

  • Сухобрус Денис;
  • Коваленко Віктор;
  • Песчурненков Іван;
  • Кошовий Микита;
  • Норов Євген;
  • Сізов Іван;
  • Перехрестний Юрій;
  • Мосійчук Владислав

 

 

 

Середня вікова група. Першість міста з футзалу – IV місце

 

  • Бокатенко Євген;
  • Грібов Ігор;
  • Єдін Олександр;
  • Сопов Михайло;
  • Русаков Максим;
  • Ляшенко Максим;
  • Федоров В’ячеслав;
  • Горошенко Олександр;
  • Норов Антон;
  • Ополонець Владислав;
  • Мироненко Максим;
  • Промах Олександр

 

 

 

Участь у міських дитячих спортивних іграх «Старти надій» ІІІ місце

 

  • Мироненко Максим;
  • Мухін Віктор;
  • Кобернюк Данил;
  • Ткаченко Світлана;
  • Ополонець Владислав;
  • Норов Антон;
  • Горошенко Владислав;
  • Цюпко Євген;
  • Юхименко Юлія;
  • Мудренюк Юлія;
  • Глуховський Андрій;
  • Патиковський Юрій

 

 

 

Участь у загальноміських спортивних заходах до Дня фізичної культури і спорту.

 

ІІ загальнокомандне місце з легкоатлетичного багатоборства;

 

ІІІ – місце зі спортивних змагань «Папа, мама и я – спортивна сім´я.

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

©Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz