Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.07.2018, 01:53

Школа №4

м. Знам’янка


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 192
Форма входу

Олімпіади

2017/2018 навчальний рік
 
 
2016/2017 навчальний рік

ІІ (міський етап) всеукраїнської олімпіади

з української мови та літератури

1.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

І місце

Багно Я.А.

2.

Пушкаренко Марина

8-Б кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

3.

Швачко Олександра

9-А кл.

ІІІ місце

Топчеєва Л.Г.

4.

Учасова Марина

10 кл.

ІІІ місце

Топчеєва Л.Г.

Біологія

1.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

І місце

Лядський С.В.

2.

Савлук Ірина

9-Б кл.

І місце

Лядська М.В.

3.

Марчук Ілля

11 кл.

І місце

Лядська М.В.

4.

Холодович Анастасія

10 кл.

ІІ місце

Лядська М.В.

Математика

1.

Криса Катерина

9-А кл.

ІІ місце

Кондратюк О.В.

2.

Морговський Богдан

11 кл.

ІІ місце

Кіріченко А.В.

3.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

ІІІ місце

Ковальчук С.В.

Історія

1.

Морговський Богдан

11 кл.

ІІІ місце

Лежненко А.Ю.

2.

Криса Катерина

9-А кл.

ІІ місце

Лежненко А.Ю.

Географія

1.

Марчук Ілля

11 кл.

ІІ місце

Бевз А.П.

2.

Морговський Богдан

11 кл.

ІІІ місце

Бевз А.П.

3.

Савлук Ірина

9-Б кл.

ІІІ місце

Бевз А.П.

Фізика

1.

Морговський Богдан

11 кл.

ІІІ місце

Кіріченко В.А.

2.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

ІІІ місце

Кіріченко В.А.

Російська мова та література

1.

Усачова Марина

10 кл.

ІІ місце

Сторчева А.О.

2.

Криса Катерина

9-А кл.

ІІІ місце

Михайленко Л.Л.

Хімія

1.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

І місце

Лядська М.В.

2.

Швачко Олександра

9-А кл.

І місце

Лядська М.В.

3.

Холодович Анастасія

10 кл.

І місце

Лядський В.А.

Екологія

1.

Марчук Ілля

11 кл.

ІІ місце

Лядська М.В.

Астрономія

1.

Морговський Богдан

11 кл.

ІІ місце

Кіріченко В.А.

Економіка

1.

Морговський Богдан

11 кл.

ІІІ місце

Бевз А.П.

Правознавство

1.

Швачко Олександра

9-А кл.

ІІ місце

Лежненко А.Ю.

Міжнародний конкурс знавців української мови

імені Петра Яцика

(міський етап)

1.

Вербовицька Валерія

4- Б кл.

І місце

Лодатко С.В.

2.

Мироненко Вікторія

4-Б кл.

ІІ місце

Лодатко С.В.

3.

Миронов Тимур

3-А кл.

ІІ місце

Садієр Н.В.

4.

Криниця Поліна

5-А кл.

І місце

Топчеєва Л.Г.

5.

Мернов Дмитро

5-А кл.

ІІІ місце

Топчеєва Л.Г.

6.

Білоголова Анна

7-Б кл.

ІІ місце

Мішенко О.В.

7.

Козаченко Валерія

7-А кл.

ІІ місце

Ващенко Т.Д.

8.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

І місце

Багно Я.А.

9.

Пушкаренко Марина

10 кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

10.

Савлук Ірина

9-Б кл.

І місце

Багно Я.А.

11.

Усачова Марина

10 кл.

ІІ місце

Топчеєва Л.Г.

12.

Аністратенко Катерина

11 кл.

ІІ місце

Топчеєва Л.Г.

ІІІ (обласний етап)

1.

Вербовицька Валерія

4-Б кл.

І місце

Лодатко С.В.

2.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

ІІІ (обласний етап) всеукраїнської олімпіади

З української мови та літератури

1.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

1.

Учасова Марина

10 кл.

ІІ місце

Топчеєва Л.Г.

2.

Савлук Ірина

9-Б кл.

ІІІ місце

Багно Я.А.

3.

Руденко Єлизавета

8-Б кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

4.

Пушкаренко Марина

8-Б кл.

ІІІ місце

Багно Я.А.

5.

Криниця Поліна

5-А кл.

ІІІ місце

Топчеєва Л.Г.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

1.

Усачова Марина

9 кл.

ІІ місце

Топчеєва Л.Г.

2.

Пушкаренко Марина

7-Б кл.

ІІІ місце

Багно Я.А.

 

2015/2016 навчальний рік 

Переможці ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських предметних олімпіад

у 2015/2016 н.р.

Українська мова та література

1.

Руденко Єлизавета

7-Б кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

2.

Пушкаренко Марина

7-Б кл.

ІІІ місце

Багно Я.А.

3.

Криса Катерина

8-А кл.

ІІ місце

Топчеєва Л.Г.

4.

Грищенко Світлана

10 кл.

ІІІ місце

Топчеєва Л.Г.

Біологія

1.

Руденко Єлизавета

7-Б кл.

І місце

Лядський С.В.

2.

Савлук Ірина

8-Б кл.

ІІ місце

Лядська М.В.

3.

Марчук Ілля

10 кл.

ІІ місце

Лядська М.В.

Історія

1.

Марчук Ілля

10 кл.

ІІІ місце

Лежненко А.Ю.

Російська мова та література

1.

Кудрявцева Зорина

9 кл.

ІІІ місце

Сторчева А.О.

Багно Я.А.

2.

Гриценко Світлана

10 кл.

ІІ місце

Сторчева А.О.

Багно Я.А.

3.

Аністратенко Катерина

11 кл.

ІІІ місце

Сторчева А.О.

Багно Я.А.

Географія

1.

Корень Валерія

11 кл.

ІІ місце

Бевз А.П.

2.

Зайцев Олег

11 кл.

ІІІ місце

Бевз А.П.

Хімія

1.

Руденко Єлизавета

7-Б кл.

І місце

Лядська М.В.

2.

Швачко Олександра

8-А кл.

І місце

Лядська М.В.

3.

Холодович Анастасія

9 кл.

ІІ місце

Лядський С.В

4.

Аністратенко Катерина

10 кл.

ІІІ місце

Лядський В.А

5.

Грищенко Світлана

10 кл.

ІІІ місце

Лядський В.А

Фізика

1.

Руденко Єлизавета

7-Б кл.

ІІ місце

Кіріченко В.А.

Правознавство

1.

Марчук Ілля

10 кл.

ІІ місце

Лежненко А.Ю.

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади

з хімії

1.

Руденко Єлизавета

7-Б кл.

ІІІ місце

Лядська М.В.

2.

Швачко Олександра

8-А кл.

ІІІ місце

Лядська М.В.

Міжнародний конкурс знавців

української мови імені Петра Яцика

ІІ ( міський) етап

1.

Руденко Єлизавета

7-Б кл.

І місце

Багно Я.А.

2.

Патиковський Юрій

9 кл.

І місце

Топчеєва Л.Г

3.

Аністратенко Катерина

10 кл.

І місце

Топчеєва Л.Г

4.

Криниця Поліна

4-А кл.

І місце

Варавва Т.В.

5.

Мироненко Вікторія

3-Б кл.

ІІ місце

Лодатко С.В.

6.

Вербовицька Валерія

3-Б кл.

ІІ місце

Лодатко С.В.

7.

Данильченко Валерія

4-Б кл.

ІІ місце

Шульга О.Г.

ІІ етап(обласний)

1.

Руденко Єлизавета

7-Б кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської та студентської молоді

 імені Тараса Шевченка (міський етап)

1.

Руденко Єлизавета

7-Б кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

2.

Савлук Ірина

8-Б кл.

ІІ місце

Багно Я.А.

3.

Шевченко Дмитро

5-Б кл.

ІІІ місце

Михайленко І.В.

4.

Гензер Анна

5-А кл.

ІІІ місце

Міщенко О.В.

5.

Козаченко Валерія

6-А кл.

ІІІ місце

Ващенко Т.Д.

6.

Пушкаренко Марина

7-Б кл.

ІІІ місце

Багно Я.А.

7.

Кудрявцева Зорина

9 кл.

ІІІ місце

Топчеєва Л.Г.

2014/2015 навчальний рік

ІІ (міський етап) всеукраїнської олімпіади

18 призових місць у міських предметних олімпіадах та 8 переможців  міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

 

2013/2014 навчальний рік

ІІ (міський етап) всеукраїнської олімпіади

23 призових місць у міських предметних олімпіадах та 16 переможців  міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

Конкурс-захист учнівських робіт у МАН

Хімія, Сюр Яна, 11 клас, ІІ місце

 

2012/2013 навчальний рік

ІІ (міський етап) всеукраїнської олімпіади

36 призових місць у міських предметних олімпіадах та 12 переможців  міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

 

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади

Правознавство, Телевна Наталія, 10 клас, ІІІ місце 
Хімія, Сюр Яна, 10 клас, ІІ місце, Вчитель В.Лядський
Конкурс-захист учнівських робіт у МАН
Хімія, Сюр Яна, 10 клас, ІІ місце
 
2011/2012 навчальний рік
ІІ (міський етап) всеукраїнської олімпіади
30 призових місць у міських предметних олімпіадах та 11 переможців  міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади
Ніколаєва Лідія зайняла:
І  місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з геграфії.
Сюр Яна зайняла:
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

 

Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

©Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz