Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.05.2024, 13:05

Головна » 2021 » Жовтень » 11 » Обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів
Обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів

8 – 10 жовтня 2021 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів.

На участь у турнірі було заявлено 11 команд (55 учасників) із восьми територіальних громад області:

• «BEMS» КЗ “Первозванівське НВО»;

• «Олімп» Созонівського ліцею;

• «Глодоський скарб» Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів;

• «Ліцей ім. Кофмана» Новоукраїнського ліцею № 6.

• «Багатофункціональні люди» КЗ “НВО ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад “Вікторія-П”;

• «Містраль» - збірна команда закладів освіти м. Знам’янка.

• «Квазар» ліцею “Науковий”;

• «Аджамські мандрівники» Аджамського ліцею;

• «Alex-city» ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17-ліцей);

• «Галактика» “НВО “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №1;

• «Еврика» “НВО природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8.

Основними завданнями турніру юних географів є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, формування навичок дослідницької роботи, підвищення інтересу до поглибленого вивчення географії.

Турнір з географії проводився в два етапи: чвертьфінал та фінал. Всі учасники турніру (11 команд) взяли участь в трьох чвертьфінальних боях, за результатами яких визначилися команди – фіналісти:

- «Містраль»;

- «Квазар»;

- «Аджамські мандрівники».

Переможцем турніру стала команда «МІСТРАЛЬ» - збірна команда учнів закладів загальної середньої освіти громади у складі:

КРИНИЦІ Поліни, учениці Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, капітан команди;

ДЕМЯНЕНКО Юлії, учениці НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»;

ТІТЯНІЧЕНКА Микити, учня НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»;

САМОСЬОНОК Дарини, учениці Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

СЕМЕНКОВОЇ Вікторії, учениці Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

ВІТАЄМО переможців та їх наставників, бажаємо нових звершень і перемог у наступному етапі турніру!!! ВИ – НАЙКРАЩІ!!!

Переглядів: 127 | Додав: elen | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2021  »