Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.05.2024, 08:30

Головна » 2016 » Квітень » 21 » Тиждень біології
Тиждень біології

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою проведення тижня біології є: виховувати любов до предмету; виявити учнів, у яких інтерес до біології уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які біологію не знають і цікавляться нею мало; розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки. Крім того тиждень біології може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружньо й організовано, допоможе встановити зв’язки між різними віковими групами.

Для того щоб реалізувати дану мету у  школі  з 11 квітня  по 15 квітня 2016 року було проведено тиждень біології.

Учителем біології Лядською  М.В. був розроблений план проведення тижня, сплановані позакласні заходи.

Відкриття  Тижня біології відбулося на шкільній лінійці: обговорені заходи, визначена мета та узгоджений час проведення заходів.

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення  учнів  до опрацювання   додаткової   літератури  було  оголошено   конкурс   плакатів    ̎ Вірусні хвороби та їх профілактика ̎  (5 – 11 кл.). Для розвитку творчих здібностей та виховання любові до природи і оточуючого середовища оголошено конкурс на створення  аплікацій,  малюнків і  саморобок  на  тему  ̎ Природа - наш спільний дім ̎ (для учнів 1-4 кл.).

Проведено подорож-змагання ̎ Природа рідного краю ̎ між командами 7-8 класів. Під час гри учні згадали видове різноманіття живих організмів нашої місцевості. Дуже подобаються учням  інтелектуальні ігри про природу, які  спонукають  учнів до актуалізації знань про природу та мають  велике значення у формуванні загальнонавчальних компетентностей учнів.

Переглядів: 497 | Додав: elen | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »